Zlato $/Oz
Stříbro $/Oz
Platina $/Oz
Paládium $/Oz
UPOZORNĚNÍ: Vážení klienti, informace k distribuci 1 Kg stříbrné mince ČNB neleznete na stránce 10 000 Kč. Prodejna BRNO má z důvodu nemoci otevřeno do 16:00
E-shop


Ceny zlatých slitků

Investiční zlaté slitky se prodávají za cenu zlata na burze + přirážka za zpracování kovu.

1304508
/Argor Heraeus SA 1000 gramů - Investiční zlatý slitek/
CENA V Kč


ZLATÉ SLITKYŠvýcarské zlaté slitky značky Argor Heraeus začala firma Zlaté Mince Numismatika dovážet do ČR již v v roce 2003. Za 15 let si tyto slitky získaly přední pozici díky nejnižší přirážce a skutečnosti, že se dodávají s certifikátem. Malé gramáže jsou navíc dodávány v bezpečnostním balení.
Cena zlata aktualizovaná 2022-1-20 8:13:44

Aktuální cena zlatých slitků značky Argor Heraus (nejlevnější švýcarské slitky) je korigována několikrát denně v reakci na výraznější pohyby cena zlata na komoditní burze a kurzu české koruny vůči euru. Touto cenou se řídí prodeje zlatých slitků. Fyzicky alokované zlato ve formě uzančních zlatých slitků se prodává za cenu vyšší než je cena zlata v případě virtuálních obchodů se zlatem. Náklady na zpracování zlata do podoby investičních slitků a jejich distribuce tvoří navýšení prodejní ceny investiční cihly vůči ceně zlata. Toto navýšení zvané premium je různé podle velikosti a ryzosti slitků, které kupujete.

Premium má tedy obdobnou funkci jako poplatky u investičních fondů. Rozhodnete-li se nakoupit ty nejmenší zlaté investiční slitky o 1 gram, počítejte s tím že navýšení ceny bude na vysoké úrovni. S nižším navýšením můžete investiční mince pořídit pouze pokud koupíte mince přímo o váze 1 Oz. Při prodeji těchto slitků se výkupní cena zlata v bankách i u obchodníků pohybuje v procentech pod aktuální cenou zlata. Opět platí, že za malé slitky dostanete v přepočtu na gram míň než za větší.

Aktuální cena 1 Oz /unce/ fyzicky nealokovaného zlata dnes je:

1 Oz AU : 38048 Kč
Kurz USD : 21,42 Kč
Kurz EUR : 24,31 Kč


Argor Heraeus SA 1000 gramů - Investiční zlatý slitek
Argor Heraeus SA 1000 gramů - Investiční zlatý slitek
Investiční zlato. Investiční zlatý slitek 1000 gramů - Argor Heraeus.
Kilo zlata. Ryzí zlato. 24 karátů. Litý slitek
země původu: Švýcarsko
rafinér: Argor Heraeus SA

obsah drahých kovů: 999,9/1000 Au
rozměr: 117 x 51 mm x 11 mm
váha: 1000 gramů
číslovaný s certifikátem
www.Cena-zlata.cz -Investiční zlaté slitky a mince. ©2003-2022 Zlaté mince - Numismatika. Jakékoliv užití obsahu včetně převzetí, šíření či dalšího zpřístupňování textů a fotografií je bez písemného souhlasu zakázáno.